Halk Yatırım Hisse Önerileri – (18.06.2019)

Halk Yatırım Hisse Önerileri – (18.06.2019)

Öne Çıkan Hisseler

İŞ BANKASI – ISCTR: 50 seanslık ortalama seviyesinin üzerinde güçlü tepki hareketleri görülen ve gün içi grafiklerde indikatör pozisyonlarının pozitif görünümü teyit ettiği hissede, 5,30 ara direnç seviyesi üzerinde 5,40 – 5,45 bölgesine yönelim görülebilir. MACD ile olan pozitif uyumsuzluk yükseliş eğilimini destekleyebilir.

AKBANK – AKBNK: Son iki ayın zirve seviyesinden gelen satışları 50 ve 200 günlük ortalama seviyelerinin üzerinde karşılayan hissede, 6,02 altında kapanış olmadığı sürece geri çekilmeler alım fırsatı vermeye devam edebilir. İndikatör pozisyonlarındaki güçlü görünüm 6,30 üzerinde 6,45 – 6,50 bandına yönelimi destekleyebilir.

TÜRK HAVA YOLLARI – THYAO: Kısa ve orta vadeli grafiklerde toparlanma sinyallerinin devam ettiği hissede, 13,30 direnç seviyesinin üzerine atılması halinde 200 seanslık ortalama seviyesi olan 13,62 bölgesine yönelim görülebilir. 12,89 ara destek seviyesi üzerinde kalınması halinde trade amaçlı pozisyonlar korunabilir.

EMLAK KONUT – EKGYO: 50 seanslık ortalama seviyesini aşmakta zorlanan hissede, MACD indikatörünün pozitif sinyal üretmeye devam etmesi ve işlem hacmindeki artış eğilimi 1,18 bölgesine yönelimi destekleyebilir. 50 seanslık ortalama seviyesi olan 1,14 üzerine atılması halinde yükseliş eğilimi ivme kazanabilir.

 

Raporu Görmek İçin TIKLAYIN

 

Önemli Uyarı: EkoBulten.Com, özel izni olmadan hiç bir kurumun araştırma raporunu kendi sunucularında barındırmamaktadır. Sadece kurumların ilgili sayfasına yönlendirmektedir. Dolayısıyla çalışmayan linklerden ve yönlendirilen sayfalardaki içerikten ilgili kurum sorumludur. Ekobulten.com olara sizlere al-sat tavsiyesi vermemekteyiz. Dolayısıyla sitemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir. Lütfen yatırımlarınızı sadece “Size Özel” hizmet verecek olan yatırım danışmanlığı firmanızla görüşünüz.