İş Yatırım Hisse Tavsiyeleri – (18.04.2019)

İş Yatırım Hisse Tavsiyeleri – (18.04.2019)

Türk Traktör

Kapanış (TL) : 31.4 – Hedef Fiyat (TL) : 42.04 – Piyasa Deg.(TL) : 1676 – 3A Ort. İşl.Hac.(mn$) : 2 ↓ TTRAK TI Equity- Öneri :TUT Get.Pot.%: 33.87

Belarus ve Azerbeycan Türkiye’de ortak bir traktör fabrikası kuruyor
Trend’de yer alan bir makaleyi kaynak gösteren mergermarket haberine göre Belarus ve Azerbeycan toplam 17 milyon dolar yatırımla “Belarus” ismiyle Ganja Automobile Plant Production Association tarafından Türkiye’de ortak bir traktör fabrikası kuruyor. Yurtiçi traktör pazarına yeni bir oyuncunun giriyor olması uzun vadede rekabet açısından Türk Tarktör için risklere neden olabilir.

 

Raporu Görmek İçin TIKLAYIN

 

Önemli Uyarı: EkoBulten.Com, özel izni olmadan hiç bir kurumun araştırma raporunu kendi sunucularında barındırmamaktadır. Sadece kurumların ilgili sayfasına yönlendirmektedir. Dolayısıyla çalışmayan linklerden ve yönlendirilen sayfalardaki içerikten ilgili kurum sorumludur. Ekobulten.com olara sizlere al-sat tavsiyesi vermemekteyiz. Dolayısıyla sitemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir. Lütfen yatırımlarınızı sadece “Size Özel” hizmet verecek olan yatırım danışmanlığı firmanızla görüşünüz.