İş Yatırım Hisse Tavsiyeleri – (23.05.2019)

İş Yatırım Hisse Tavsiyeleri – (23.05.2019)

TAV Holding

Kapanış (TL) : 22.54 – Hedef Fiyat (TL) : 36.56 – Piyasa Deg.(TL) : 8188 – 3A Ort. İşl.Hac.(mn$) : 6.08 ↑ TAVHL TI Equity- Öneri :AL Get.Pot.%: 62.19

TAV ve ADP’nin içinde bulunduğu konsorsiyum Sofya Havalimanı için en iyi teklifi verdi
Yerel bir haber kaynağına göre (capital.bg), TAV ve ADP’nin içinde bulunduğu konsorsiyum Sofya havalimanın 35 yıl süreyle işletilmesi için en iyi teklifi verdi. Teklif 32.8 milyon ödemeyi ve 903 milyon Euro’luk yatırım içeriyor. İhalenin sonucuna ilişkin şirketler tarafından resmi bir açıklama gelmedi. Tav Havalimanları, 26 Nisan tarihinde yaptığı açıklamada Sofya havalimanı için teklif verdiğini açıklamıştı. Havalimanı 2018 yılında 7 milyon yolcuya hizmet vermişti.

 

Raporu Görmek İçin TIKLAYIN

 

Önemli Uyarı: EkoBulten.Com, özel izni olmadan hiç bir kurumun araştırma raporunu kendi sunucularında barındırmamaktadır. Sadece kurumların ilgili sayfasına yönlendirmektedir. Dolayısıyla çalışmayan linklerden ve yönlendirilen sayfalardaki içerikten ilgili kurum sorumludur. Ekobulten.com olara sizlere al-sat tavsiyesi vermemekteyiz. Dolayısıyla sitemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir. Lütfen yatırımlarınızı sadece “Size Özel” hizmet verecek olan yatırım danışmanlığı firmanızla görüşünüz.