İş Yatırım Hisse Tavsiyeleri – (28.05.2019)

İş Yatırım Hisse Tavsiyeleri – (28.05.2019)

DO & CO Aktiengesellschaft

Kapanış (TL) : 499.8 – Hedef Fiyat (TL) : 736.55 – Piyasa Deg.(TL) : 4870 – 3A Ort. İşl.Hac.(mn$) : 0.19 ↔ DOCO TI Equity- Öneri :AL Get.Pot.%: 47.37

DO & CO THY ile 15 yıl süreli olarak ikram hizmetleri anlaşması imzaladı.
THY DO & CO İkram Hizmetleri A.Ş. (%50-%50 DO & CO ve THY ortaklığı) ve Türk Hava Yolları, Türkiye’deki havalimanlarından çıkışlı tüm uluslararası, ulusal ve charter uçuşlarını kapsayan ikram hizmetleri anlaşmasının 15 yıl süreli olarak imzalanmasına karar verdi. Söz konusu anlaşma, İstanbul ’da yer alan otel projesindeki DO & CO’nun paylarının THY’ye satışını da içermektedir. DO&CO’nun otel projesindeki payı 40 milyon Euro olarak bilançolaştırılmış. Anlaşmanın imzalanacağı daha önce Ekim ayında duyurulduğu için nötr bir piyasa tepkisi bekliyoruz.

 

Raporu Görmek İçin TIKLAYIN

 

Önemli Uyarı: EkoBulten.Com, özel izni olmadan hiç bir kurumun araştırma raporunu kendi sunucularında barındırmamaktadır. Sadece kurumların ilgili sayfasına yönlendirmektedir. Dolayısıyla çalışmayan linklerden ve yönlendirilen sayfalardaki içerikten ilgili kurum sorumludur. Ekobulten.com olara sizlere al-sat tavsiyesi vermemekteyiz. Dolayısıyla sitemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir. Lütfen yatırımlarınızı sadece “Size Özel” hizmet verecek olan yatırım danışmanlığı firmanızla görüşünüz.