Ziraat Yatırım Hisse Önerileri – (23.07.2019)

Ziraat Yatırım Hisse Önerileri – (23.07.2019)

Günlük Teknik Bülten

BIST100: Haftanın ilk işlem gününde baskı altında kalan endeks günü %0,75 oranında değer kaybıyla 101.089 puandan tamamladı. Endeksin güne hafif alıcılı bir görüntüyle başlamasını beklerken, gün içerisinde 100.500 seviyesinin destek yapılarak kısmi toparlanma eğiliminin görülebileceğini düşünüyoruz.

BIST-30 Ağustos kontratı: Pazartesi günü %1,1 oranında düşüş gösteren kontrat günü 130.000 puandan kapattı. Kontratın güne hafif alıcılı bir görüntüyle başlamasını beklerken, gün içerisinde de hafif alıcılı bir görüntü bekliyoruz. Dünkü düşüşün devam etmesi durumunda ise 129.100 desteğinden tepki gelebileceğini ve kontratın tekrar toparlanma eğilimine girebileceğini düşünüyoruz.

 

Raporu Görmek İçin TIKLAYIN

 

Önemli Uyarı: EkoBulten.Com, özel izni olmadan hiç bir kurumun araştırma raporunu kendi sunucularında barındırmamaktadır. Sadece kurumların ilgili sayfasına yönlendirmektedir. Dolayısıyla çalışmayan linklerden ve yönlendirilen sayfalardaki içerikten ilgili kurum sorumludur. Ekobulten.com olara sizlere al-sat tavsiyesi vermemekteyiz. Dolayısıyla sitemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir. Lütfen yatırımlarınızı sadece “Size Özel” hizmet verecek olan yatırım danışmanlığı firmanızla görüşünüz.